Відтепер абітурієнти подаватимуть документи до вищих навчальних закладів через Інтернет

У понеділок, 11 липня, стартує вступна кампанія до вищих навчальних закладів України. Цього року усі абітурієнти подаватимуть документи через інтернет. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Львівської облдержадміністрації.

Реєстрація вступників відбуватиметься на сайті: http://ez.osvitavsim.org.ua. Це посилання стане активним з 11 липня – саме тоді можна буде зареєструватися та почати подачу документів.

У держпідприємстві наголошують, що за статистикою саме на перший та останній день подачі документів припадає найбільше навантаження на сайт. Саме тому в ці дні можуть бути технічні проблеми з роботою ресурсу, на що варто звертати увагу абітурієнтам, коли вони подаватимуть власні заяви.

В інструкції по роботі з системою електронної подачі заяв у ВНЗ в 2016 році окремими блоками пояснюється, як вступнику зареєструватися, як використовувати електронний кабінет, що буде доступний кожному зареєстрованому абітурієнту, а також сама процедура подачі електронних заяв.

Працівники ДП “Інфоресурс” звертають увагу, що правильність та достовірність введених під час реєстрації даних – один із визначальних факторів для успішного вступу.

Нагадуємо, що в цьому році системою “Подання заяв в електронній формі” зможуть скористатися у повній мірі тільки вступники, які мають атестат про повну загальну середню освіту та сертифікат ЗНО 2016 року і бажають вступити на денну форму навчання за ступенями молодший бакалавр, бакалавр (магістр і спеціаліст медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).

Довідково:

Подача документів для участі в конкурсі на вступ до вищих навчальних закладах України здійснюватиметься з 11 липня за посиланням: http://ez.osvitavsim.org.ua.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*