Відремонтовані приймальні відділення уже готові до монтажу обладнання

По п’ятьох опорних закладах охорони здоров’я Львівська ОДА подала документи на підготовку медобладнання до монтажу. Серед них – приймальні відділення Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, Львівської обласної клінічної лікарні, Новояворівської районної лікарні, Дрогобицької міської лікарні №1 та Самбірської центральної районної лікарні.

На цих об’єктах роботи тривають та будуть завершені до кінця року. Однак динаміка виконання робіт на інших об’єктах викликає занепокоєння.

На цьому сьогодні наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко під час наради із головними лікарями, представниками підрядників та замовниками робіт.

Із 72 мільйонів гривень, що передбачені на вісім приймальних відділень, понад 40 мільйонів гривень іще треба ефективно використати.

«Виконання робіт є незадовільною у Червонограді, Стрию та у 8-ій лікарні. Закликаю головних лікарів максимально вплинути на роботу підрядників та забезпечити раціональне використання коштів. Вважаю неприпустимим, непрофесійним та халатним ставлення відповідальних осіб, які не можуть використати цільову державну субвенцію. Керівники лікарень будуть нести персональну відповідальність за це перед власниками», – наголосив Іван Собко.

Заступник наголосив на необхідності подачі заявки на фінансування до 20 грудня, адже бюджетний рік завершується. Окрім того, задекларовану частину спіфінансування місцеві бюджети мусять виконати.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*