Відповідальність за несвоєчасну сплату єдиного внеску

загруженное (3)Відповідно до частини 12 ст.9 Закону України від 08.07.2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон про ЄСВ) єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.
У разі несвоєчасної (або не в повному обсязі) сплати єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом про ЄСВ, а посадові особи, винні в порушенні законодавства про збір та ведення обліку єдиного внеску, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність. 


Суми єдиного внеску, своєчасно не нараховані та/або не сплачені у строки, встановлені законом, є недоїмкою.
За несплату, неповну сплату або несвоєчасну сплату суми єдиного внеску накладається штраф у розмірі 10% несплачених або несвоєчасно сплачених сум єдиного внеску, а на суму недоїмки нараховується пеня з розрахунку 0,1 відс. суми недоплати за кожний день прострочення.
Крім того, за порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу (від 340 до 510 грн.)

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*