Відновлено рух на автодорозі Львів-Самбір

Штаб з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій зимового періоду 2012/13 року інформує: станом на 14:00 16 березня  рятувальні і дорожні служби області  активно продовжують роботу з розчищення автомобільних доріг від снігових наметів.

До 14:00 години:

– повністю відновлено рух на дорозі Львів-Самбір;

– забезпечено проїзд на  дорозі  Львів-Тернопіль;

– під контролем дорожня ситуація у напрямку Львів-Броди, на якій було відновлено рух вночі.

Також активно працює особовий склад і техніка в напрямку Броди-Тернопіль та Львів-Луцьк,  розчищено дороги і забезпечено проїзд на автодорозі Львів-Червоноград.

Наразі залишається складною ситуація у напрямку міста Ковель Волинської області.

Поряд з цим ведуться роботи з розчищення доріг місцевого значення. В  Перемишлянському районі забезпечено доїзд до  30 населених пунктів,  подібні  роботи проводяться у Радехівському, Золочівському та Бродівському районах.

Бригади енергетиків працюють з відновлення електропостачання населених пунктів Жидачівського, Сокальського,  Бродівського  та Буського районів.

Штаб продовжує свою роботу та вкотре  звертається до мешканців області з проханням без  особливої  потреби не виїжджати особистим автотранспортом та не залишати автомобілі в місцях, не пристосованих до паркування.

Наступне засідання штабу відбудеться сьогодні о 18:00 годині.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*