Відновлено фінансування будівництва соціальних об’єктів у Львівській області

3«Сьогодні я впевнено можу сказати, що Президент України та Уряд прислухаються до проблем Львівщини та підтримують нас». Про це повідомив голова Львівської ОДА Олег Сало 29 листопада під час робочої поїздки у Золочівський район.

Зокрема, очільник Львівщини зазначив, що за результатами нещодавньої поїздки у Київ, на соціальні потреби регіону буде скеровано значні кошти. Йдеться насамперед про забезпечення житлом людей з обмеженими можливостями, дітей з багатодітних сімей, відкриття центрів надання адміністративних послуг, а також добудова тих соціальних об’єктів, які на сьогодні перебувають на стадії завершення.

«Якщо говорити про Золочівський район, то на реконструкцію та добудову школи у с.Вороняки вже виділено і перераховано кошти у сумі понад 1,3 млн. грн. Таким чином цей об’єкт буде завершено в найкоротші терміни», – наголосив голова ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*