Відкриття заводу компанії “Фуджікура” потужний сигнал для інвесторів – Президент на Львівщині

Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії відкриття заводу компанії “Фуджікура аутомотів Україна Львів” під час робочої поїздки до Львівської області.

Президент нагадав про його зустріч та домовленості з Генеральним директором японської компанії “Фуджікура” Хорхе Гарсія, результатом яких стало сьогоднішнє відкриття нового підприємства на Львівщині. “Під час офіційного візиту до Японії мені сподобався  виступ керівників компанії “Фуджікура”, які заявили, що їм ніколи, майже ні в одній країні не було так комфортно розпочинати свій бізнес як в Україні, у Львівській області”, – зазначив Глава держави.

“Нехай ця подія, на якій сьогодні ми з вами присутні, стане потужним сигналом для всіх потенційних інвесторів готових повірити в нашу країну”, – сказав Петро Порошенко і додав, що 550 нових робочих місць, створених завдяки початку роботи підприємства, – це лише перший етап.

Президент нагадав про свою розмову з японськими інвесторами: “Я тоді сказав: ніхто більше українців не любить свою землю, ніхто краще нас її не захистить. Подивіться на наших працівників – ви ніде в світі не знайдете таку висококваліфіковану і відповідальну силу, яка здатна реалізувати ці інвестиції”.

Глава держави також нагадав про домовленості, яких було досягнуто під час його офіційного візиту до Японії та наголосив, що попри віддаленість Японії, ця країна є “одним з наших найбільших і найнадійніших стратегічних партнерів”. Японська допомога Україні загалом складає майже 1,9 млрд доларів.

За словами Президента, після підписання Угоди про Асоціацію та Угоди про поглиблену та всеохоплюючу Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом, “ми на сто відсотків можемо використовувати унікальний виробничий, економічний та людський потенціал України для того, щоб забезпечити найкращі позиції для інвесторів” і він очікує на збільшення прямих іноземних інвестицій в Україну.

Президент подякував також голові Львівської обласної державної адміністрації Олегу Синютці за зусилля по створенню умов для “потужного інвестора залишитися і збільшити свої інвестиції до Львівської області”.

За словами Глави держави, японські інвестиції в Україну це не лише будівництво мостів, це не лише будівництво Бортницької станції аерації, як одного з найбільших об’єктів екологічної безпеки в Україні. “Ми домовились про те, що найближчим часом будемо використовувати японський досвід у забезпеченні менеджменту портової інфраструктури для збільшення використання транзитного потенціалу України. А новітні японські енергетичні технології дадуть можливість модернізувати українськи електричні енергогенеруючі потужності для того, щоб ми використовували українське, в тому числі львівське вугілля, замість того, щоб імпортувати російське, або далеко з-за кордону”, – наголосив Президент.

За словами Глави держави, для збільшення залучення інвестицій в Україну нам потрібно покращення інвестиційного клімату, внутрішня стабільність, мир, повернення українського суверенітету на окупований Донбас, повернення Криму і головне – єдність українців.

Президент взяв участь у символічному запуску виробничої лінії, ознайомився із виробничими потужностями  та поспілкувався із працівниками підприємства. На церемонії також були присутні Генеральний директор компанії “Фуджікура” Хорхе Гарсіа та Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні Шігекі Сумі.

Головним напрямком діяльності компанії “Фуджікура” є виготовлення кабельних мереж для провідних європейських автомобільних виробників згідно з японськими стандартами якості.

Загальний обсяг іноземних інвестицій на першому етапі – 87 млн грн, включає будівництво виробничого комплексу з виробництва електрокомпонентів площею 7 000 кв м та адміністративного корпусу площею 1 800 кв м. Впродовж наступних 2 місяців заплановане розширення виробничих площ до 11 500 кв м та працевлаштування до 3000 працівників.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*