Відкриття відділу прикордонної служби “Сянки”

???????????????????????????????22 грудня в с.Сянки Турківського району  на кордоні з Польщею в рамках проекту розвитку сучасної інфраструктури відділів прикордонної служби Програми транскордонного співробітництва «Україна-Польща-Білорусь» був відкритий відділ прикордонної служби «Сянки». 

???????????????????????????????  Відділ прикордонної служби «Сянки» після повної реконструкції урочисто відкрили перший заступник Голови Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Василь Серватюк, заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Корнат, голова  райдержадміністрації Олександр Лабецький, представники Бещадського відділу Прикордонної Варти Республіки Польща та взаємодіючих органів.

 

???????????????????????????????Генерал-лейтенант Василь Серватюк привітав персонал з відкриттям підрозділу після реконструкції та вручив кращим військовослужбовцям і працівникам нагороди та відзнаки.Також  вручено шістьом військовослужбовцям підрозділу та членам їх сімей ключів від службових квартир у новозбудованому будинку для особового складу.

 

???????????????????????????????Гостям продемонстровано технічні засоби, що використовуються прикордонниками в охороні кордону. Зокрема техніку, яка отримана в рамках зазначеного міжнародного проекту, а саме патрульні автомобілі «Фольксваген Амарок» і «Дастер», снігоходи, квадроцикли та мікроавтобуси «Фольцваген».

 

Прикордонники відділу «Сянки» забезпечують охорону українського-польського кордону, що проходить по руслу річки Сян. Охорона гірської ділянки держрубежу вимагає від «зелених беретів» постійної готовності та нестандартних підходів до несення прикордонної служби. Немало випадків затримань порушників державного кордону відбувається і на контрольному посту «Ужок», де прикордонники цілодобово несуть службу. 15 військовослужбовців відділу виконували завдання в районі проведення антитерористичної операції на сході України. Двоє з них були нагороджені державними та відомчими відзнаками.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*