Відкриття нового авіарейсу – ще одна ознака нашої доброї співпраці, – Маріанна Вільшинська під час зустрічі із делегацією Поморського Воєводства Польщі

Сьогодні, 27 березня, керівник апарату Львівської облдержадміністрації Маріанна Вільшинська та перший заступник голови Львівської облради Андрій Білоус зустрілись із делегацією Поморського Воєводства, Республіка Польща.

Участь у зустрічі із польської сторони взяли член Правління Поморського воєводства Павел Орловський, Бюро міжнародного співробітництва Маршалківства Поморського воєводства Республіки Польща Віолетта Димарська, а також Радник Сейму Поморського воєводства Республіки Польща Яцек Бендиховскі.

Маріанна Вільшинська привітала гостей на Львівщині та відзначила відкриття 26 березня нового авіарейсу Львів-Гданськ.

«Відкриття нового рейсу – ще одна ознака нашої доброї співпраці, розвитку двостороннього співробітництва, яке необхідно активізовувати», – наголосила керівник апарату Львівської ОДА.

Маріанна Вільшинська також поінформувала іноземну сторону про основні досягнення Львівщини за підсумками 2017 року та про впровадження реформ на території області. Керівник апарату також окреслила Львівщину як сприятливий регіон для ведення бізнесу та надходження інвестицій.

«Львівщина – область із практично нульовим рівнем корупції,  високим потенціалом для розвитку та наявними  інтелектуальними й високоосвіченими трудовими ресурсами, що в комплексі формує перспективи для економічного зростання», – наголосила Маріанна Вільшинська.

Член Правління Поморського воєводства Павел Орловський висловив сподівання на подальший розвиток двостороннього співробітництва та зміцнення взаємних контактів.

Сторони також обговорили можливості активізація співпраці у галузі економіки, освіти і науки, стажування представників ОТГ Львівщини у Поморському воєводстві, можливість оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій населення з Львівщини, зокрема дітей учасників АТО в Поморському воєводстві. Також наголосили на активізації співпраці у галузі охорони здоров’я, культури та туризму. Запропонували також здійснення спільних інформаційних заходів та обмін досвідом з протидії торгівлі людьми і нерегульованої міграції.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*