Відкриття місцевої пожежної команди в селі Лімна

Одним із пріоритетних напрямків у справі ефективного захисту населення і територій від пожеж та інших надзвичайних подій чи ситуацій є створення нових та модернізація існуючих підрозділів місцевої пожежної команди.

Турківщина останні кілька років успішно втілює в життя проекти реформування ДСНС, важливою частиною яких є всебічне сприяння МПК. Адже від рівня боєздатності місцевих пожежних команд залежить безпека громадян, які проживають у населених пунктах, віддалених від місць дислокації пожежно-рятувальних частин ДСНС.

Так, 11 грудня, відбулось урочисте введення в дію нового підрозділу місцевої пожежної команди у с. Лімна Турківського району. В даному заході взяли участь перший заступник голови Турківської райдержадміністрації Микола Яворський, голова районної ради Володимир Лозюк, начальник Турківського РС ГУ ДСНС України у Львівській області Світлана Мірошкіна, представник Голоного управління Ярослав Гуцал, помічник народного депутата України Андрія Лопушнського Ірина Кіра, війт гміни Чарна Богуслав Коханович, голови Лімнянської та Хащівської сільських рад та мешканці села.

Ця подія, без перебільшення, визначна для членів громади, які відтепер у випадку надзвичайної події чи ситуації на їхніх подвір’ях чи у господарствах зможуть розраховувати на допомогу не лише професійних рятувальників, а й місцевих вогнеборців. Зрозуміло, що за будь-яких обставин місцеві пожежні прибудуть до місця події у найкоротші терміни, а час у таких випадках відіграє вирішальну роль.

Після урочистого перерізання стрічки, начальник Турківського РС ГУ ДСНС України у Львівській області Світлана Мірошкіна за вагомий особистий внесок у створення підрозділу місцевої пожежної команди вручила відзнаки першому заступнику голови Турківськкої райдержадміністрації Миколі Яворському, голові районної ради Володимиру Лозюку та побажала мешканцям громади якомога менше надзвичайних подій у їх житті.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*