Відкриття КПП “Боберка -Журавин” включено в перспективний план розвитку

11081129_633993113411526_1930876455143520425_n

Андрій Лопушанський  взяв  участь у засіданні польсько-української МКР з питань міжрегіонального  співробітництва. В  перспективний  план  для  відкриття нових митних  переходів  включено КПП ” Боберка –  Журавин”  також Андрій  Ярославович вніс  пропозицію включити питання відкриття КПП ” Лопушанка – Міхновець”

Українська делегація бере участь у XII засіданні українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва

30 березня у м. Жешув (Республіка Польща) розпочалося XII засідання українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва.

В ході засідання українська делегація на чолі із заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства В’ячеславом Негодою взяла участь у підведенні підсумків діяльності Комісій, які функціонують у рамках Ради, зокрема, Комісії з питань транскордонного співробітництва, Комісії з питань просторового планування та Комісії з питань пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури, та обговоренні напрямків їх подальших дій на 2015-2016 роки.

Крім того, учасники обговорили питання актуалізації «Стратегії українсько-польського міжрегіонального та прикордонного співробітництва», питання щодо започаткування експерименту із здійснення спільного контролю в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Рава – Руська – Хребенне», питання про відкриття нових міжнародних автомобільних пунктів пропуску на українсько-польському державному кордоні та про вивчення можливості відкриття додаткових смуг для пішого та велосипедного руху на існуючих міжнародних автомобільних пунктах пропуску спільної ділянки кордону.

За підсумками засідання українсько-польської Міжурядової Координаційної Ради з питань міжрегіонального співробітництва, яке завершиться 2 квітня поточного року, очікується подальше поглиблення міжрегіонального та прикордонного співробітництва, зокрема, удосконалення форм взаємодії місцевих громад, налагодження тісних робочих контактів між органами місцевого самоврядування, підвищення ефективності використання фондів ЄС, розбудови прикордонної інфраструктури та контрольно-пропускних пунктів, розширення зв’язків у гуманітарній сфері.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*