Відкриття Чемпіонату України з гірських перегонів «БЕСКИД 2017»

imagesУрочиста церемонія відкриття  Чемпіонату України з гірських перегонів «БЕСКИД 2017» буде проходити в м.Турка, Майдан Шевченка 9 червня 2017 року о 19.00 год. Початок змагань 10 червня 2017 року з 09.00 год. Змагання будуть проводитися на території району на автомобільній дорозі Львів-Ужгород на ділянці від смт.Бориня до с.Верхнє та на Ужоцькому перевалі. В зв’язку з тим тимчасовий проїзд дорогою по напрямку смт.Бориня – Ужоцький перевал буде закритий з 09.00 год до 18.00 год. Пропонується для транспорту об’їзна дорога Бориня – Нижнє Висоцьке – Нижнє-Верхнє та в зворотному напрямку.

Доводимо до відома жителів прилеглих населених пунктів до дороги Бориня-Ужоцький перевал про дотримання правил техніки безпеки при користуванні транспортом, випасу худоби та догляду батьків за неповнолітніми дітьми.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*