Відкрито реєстрацію на спеціалізований тренінг програми «Молодіжний працівник»

Упродовж 28-30 жовтня у м. Пустомити відбудеться Всеукраїнський тренінг «Залучення та координація волонтерів». Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Метою тренінгу є:

– розвиток компетентності учасників у ключових теоретичних та практичних аспектах волонтерської діяльності та менеджменту волонтерських програм;

– інформування учасників про сутність, роль та форми волонтерської діяльності молоді, глобальні та локальні підходи до залучення, менеджменту та мотивації волонтерів;

– ознайомлення учасників із кращими світовими та національними практиками та інструментами роботи з волонтерами.

До участі запрошують 25 молодіжних працівників, які мають досвід координації волонтерів, участі у волонтерських проектах та поділяють цінності взаємодопомоги.

Програма тренінгу складається з трьох навчальних модулів та розрахована на три робочих дні.

Модуль 1. Передумови роботи з волонтерами.
Ключові теми: Що таке волонтерство? Види волонтерських проектів. Принципи роботи з волонтерами. Цикл волонтерського менеджменту.

Модуль 2. Залучення та мотивація волонтерів.
Ключові теми: Що таке портрет волонтера? Комунікації з волонтерами. Типи мотивації та заохочення молоді. Вигорання волонтерів. Інструменти попередження вигорання.

Модуль 3. Розвиток та підтримка волонтерів.
Ключові теми: Навчання волонтерів. Наставництво та менторство. Волонтерські програми. Довгостроковий вплив волонтерства. Фактори розвитку волонтерського середовища.

Як зазначають організатори, по завершенню учасники отримають свідоцтво про проходження спеціалізованого тренінгу Програми «Молодіжний працівник». Окрім того, організатори покривають витрати на проживання, харчування та проїзд учасників.

Дедлайн подачі заявок до 12:00 год 20 жовтня 2020 року.

Для участі у тренінгу потрібно зареєструватись за посиланням. 

Про результати відбору на тренінг учасники будуть повідомлені 22 жовтня в індивідуальному порядку.

Детальна інформація про Програму на сайті з посиланням.

Організаторами заходу є Міністерство молоді та спорту України спільно з Державним інститутом сімейної та молодіжної політики, Програмою розвитку ООН та департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*