Відкрито меморіальну дошку Аргентині: країні, яка першою в Латинській Америці визнала нашу незалежність

У середу, 25 листопада, на фасаді будинку, що на вулиці Валова, 11 встановили меморіальну дошку:  саме у цій будівлі упродовж 1913-1915 років працювала перша Консульська установа Аргентинської Республіки. В урочистому заході взяли участь голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка,  Надзвичайний і Повноважний посол Аргентинської Республіки в Україні Лілі Ролдан Васкес де Муан та громадськість.

“Саме наша країна першою серед Латиноамериканських держав визнала незалежність Української Народної Республіки у 1921 році та незалежність вже сучасної України у 1991 році, – зазначила пані Посол. –  Українська діаспора в Аргентині постійною збільшується. На сьогодні, це вже частина  нашого суспільства. Я вважаю, що розміщення меморіальної таблиці на цій будівлі ще більше зміцнить аргентинсько-українську дружбу”.

Також Лілі Ролдан Васкес де Муан зазначила, що  дипломатичні стосунки між Аргентиною та Україною й надалі зміцнюватимуться.

Своєю чергою очільник ОДА висловив вдячність Лілі Ролдан Васкес де Муан за її роль у розвитку українсько-аргентинських відносин. Зокрема, подякував за багаторічну плідну співпрацю з керівництвом обласної державної адміністрації та вагомий внесок у налагодженні співробітництва Аргентинської Республіки з Львівською областю.

“Сьогодні відкриттям цієї таблички для всіх мешканців та гостей Львова ми відкриваємо нову сторінку спільної українсько-аргентинської історії, – сказав Олег Синютка. – Я переконаний, що це добрий знак для продовження нашої співпраці. А пані Посол стане добрим другом та промоутером Львівщини”.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*