Відкриті кордони пожвавлять пасажиропотік та позитивно вплинуть на економіку Львівщини

У 2018 році реалізували 26 проектів в межах Європейського Інструменту Сусідства та Партнерства Програми «Польща – Білорусь – Україна 2014 -2020» на загальну суму грантової частини 49,5 млн євро, а також два великі інфраструктурні проекти загальною кошторисною вартістю 12,15 млн євро.

Про це сьогодні, 21 серпня, у межах обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках Стратегії розвитку Львівської області до 2020 року повідомив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«Величезний плюс для розвитку Львівської області, зокрема, для туристичної галузі та для економіки – це збільшення пасажиропотоку та розвиток аеропорту. Наші підрахунки показують, що динаміка і надалі зростатиме. Ключові проекти плану заходів – це розширення мережі іноземних регіонів-партнерів, формування позитивного іміджу Львівської області за кордоном, співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги тощо», – зазначив Роман Филипів.

Зазначимо, велике стратегічне значення для розвитку регіону має відкриття Бескидського тунелю, цим маршрутом перевозяться вантажі до західного кордону країни та понад 60 % транзитних вантажів у напрямку Європи.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*