Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги на Турківщині

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Турківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)  утворилось для обслуговування громадян, які відповідно до актів обстеження матеріально – побутових умов проживання потребують натуральної або грошової допомоги.

Відділення адресної допомоги організовано для надання на платній та безоплатній основі шевських, кравецьких та перукарських послуг.

За 5 місяців поточного року перукарем було обслужено 303 особи і надано 303 послуги. Кравцем обслужено 99 осіб і було надано 942 послуги. Шевцем було обслужено 169 осіб і надано 531 послугу. На платній основі було обслужено 249 осіб і надано послуг на суму 3432 гривні.

ців� ��ؿ� � �о року перукарем було обслужено 303 особи і надано 303 послуги. Кравцем обслужено 99 осіб і було надано 942 послуги. Шевцем було обслужено 169 осіб і надано 531 послугу. На платній основі було обслужено 249 осіб і надано послуг на суму 3432 гривні.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*