Відділ Держземагентства у Турківському районі інформує

images (11)З 1 січня 2015 року  згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 травня 2014 року №523-р «Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг»  17 адміністративних послуг, які раніше надавались Відділом Держземагентства у Турківському районі  згідно переліку будуть надаватись виключно через центри надання адміністративних послуг:

 1. Порядок видачі  витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки та документи  необхідні для надання такої послуги.
 2.  Порядок виправлення технічної помилки у відомостях з державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу та документи  необхідні для надання такої послуги.
 3. Порядок видачі витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки та документи  необхідні для надання такої послуги.
 4. Порядок внесення до державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу  та документи  необхідні для надання такої послуги.
 5. Порядок видачі довідки про наявність та розмір земельної частки (паю), довідки про наявність у державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання) та документи  необхідні для надання такої послуги.
 6. Порядок надання відомостей з державного земельного кадастру

у формі витягу з державного земельного кадастру про земельну ділянку та документи  необхідні для надання такої послуги.

 1.  Порядок надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу з державного земельного кадастру про землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць та документи  необхідні для надання такої послуги.
 2. Порядок надання відомостей з державного земельного кадастру у формі витягу з державного земельного кадастру про обмеження у використанні земель та документи  необхідні для надання такої послуги.
 3. Порядок надання відомостей з державного земельного кадастру у формі довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території) та документи  необхідні для надання такої послуги.
 4. Порядок надання відомостей з державного земельного кадастру у формі викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації державного земельного кадастру та документи  необхідні для надання такої послуги.
 5. Порядок внесення до державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу та документи  необхідні для надання такої послуги.
 6. Порядок внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянкута документи  необхідні для надання такої послуги.
 7. Порядок внесення до державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць, з видачею витягу та документи  необхідні для надання такої послуги.
 8. Порядок державної реєстрації земельної ділянки та документи  необхідні для надання такої послуги.
 9. Порядок державної реєстрації обмежень у використанні земель з видачею витягу та документи  необхідні для надання такої послуги.
 10. Порядок видачі довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем) та документи  необхідні для надання такої послуги.
 11.  Порядок видачі віломостей з документації із землеустрою, що включена до державного фонду документації із землеустрою та документи необхідні для надання такої послуги.

 

 

Інформацію про перелік документів і порядок надання адміністративних послуг необхідних для отримання послуги можна отримати з інформаційних карток, які розміщені на стенді відділу Держземагентства у Турківському  районі та Центрі надання адміністративних послуг.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*