Відділ Держземагенства у Турківському районі інформує

images (1)З 1 січня 2013 року унормовано  порядок проведення земельних торгів у формі аукціону  та  здешевлення вартості робіт з підготовки та проведення земельних торгів, який дозволив  суттєво зменшити витрати на  підготовку та проведення земельних торгів.

Законом передбачено знизити граничний рівень виплати винагороди виконавцю земельних торгів з 3500 до 2000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та звільнити організаторів торгів від обов’язкового публікування інформації про проведення земельних торгів у засобах масової інформації загальнодержавної, регіональної та місцевої сфери розповсюдження. Віднині оприлюднення такої інформації у друкованих ЗМІ може здійснюватися лише за бажанням організаторів земельних торгів, розміщення оголошень про проведення земельних торгів та їх результатів повинно здійснюватись лише на офіційному веб-сайті Держземагентства України.

Ці заходизабезпечать активізацію практики проведення земельних торгів, що сприятиме додатковим бюджетним надходженням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*