Відбувся захід з транскордонного співробітництва «День Добросусідства “Михновець -Лопушанка”

У неділю, 10 червня, відбулися треті Європейські Дні Добросусідства на майбутньому МПП «Лопушанка-Михновець» Цього разу делегація з України відвідали с.Михновець на запрошення війта гміни Чарна пана Богуслава Кохановича та старости Бескидського повіту пана Марека Андруха. З приємністю хотів би відзначити участь у ЄДД першого секретаря посольства України в РП генерала А. Кучеренка разом із офіцером зв’язку прикордонної Бундесполіції посольства ФРН у РП Хельгою Ріедель та офіцером зв’язку поліції та митної служби Королівства Норвегії, представником посольства Королівства Норвегії в РП Тором Єспеном Хагом.

Така зустріч представників України і Польщі згуртує місцеві громади прикордоння та владу на вирішення спільних проблем. Будівництво переходів зараз особливо актуальне з урахуванням того, що Україна отримала безвізовий режим, і кількість українців, які пересікають кордон, суттєво збільшилася.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*