1 листопада стартує Всеукраїнський фестиваль дитячого театрального мистецтва

300_190_524ac7bb7da17Міністерство освіти і науки України оголошує проведення з 1 листопада 2013 року по 1 квітня 2014 року Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва за участю вихованців дошкільних навчальних закладів різних типів і форм власності.

Фестиваль проводиться з метою активізації творчого потенціалу дітей, виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку.

Програма фестивалю укладатиметься дошкільними закладами з урахуванням матеріальних умов, контингенту вихованців, інших чинників та затверджуватиметься керівниками закладів. Вона передбачатиме охоплення дітей різних вікових категорій, участь батьків вихованців, використання упродовж фестивального тижня різноманітних форм організації театралізованої діяльності.

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій спільно з інститутами післядипломної педагогічної освіти будуть узагальнювати матеріали про перебіг фестивалю в регіоні та оберуть з них один кращий.

Перелік матеріалів: текстова інформація обсягом до 2 сторінок (загальна інформація про дошкільний навчальний заклад, з зазначенням адреси, ПІБ керівника закладу тощо), 3-5 фотографій розміром 20 на 30 (з підписами, у друкованому та електронному вигляді (у форматі JPG, роздільною здатністю 1200 х 800) та відеозапис театралізованої діяльності дітей дошкільного віку (до 5 хвилин).

Зазначені матеріали будуть надсилатися до 20 квітня 2014 року на електронну та поштову адресу сектора науково-методичного забезпечення змісту дошкільної освіти Інституту інноваційних технологій і змісту освіти з позначкою «Фестиваль дитячого театрального мистецтва»: posvita@iitzo.gov.ua; 03035, м. Київ, вул. Метрополита Василя Липківського, 36, каб. 202.

Відеоматеріали будуть розміщені на освітньому порталі ПедПРЕСА.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*