Відбувся семінар – навчання з головами та секретарями місцевих рад

Сьогодні, 18 лютого, в актовій залі районної ради під керівництвом голови районної ради Володимира Лозюка за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації відбувся семінар – навчання з головами та секретарями місцевих рад. На семінарі заслухано наступні питання:1.Про проведення у селах району свят, фестивалів у 2020 році (Доп. Петро Косачевич – директор районного Народного дому).

2.Про весняний призов на військову строкову службу (Доп. Руслан Косман – військовий комісар Турківського райвійськкомату).

3.Про особливості чергового етапу електронного декларування в Україні з 01.01.2020 (Доп. Микола Лило – головний спеціаліст з правових питань та зв’язків з громадськістю).

4.Про ведення особистих справ в органах місцевого самоврядування (Доп.Лілія Голко – керуюча справами районної ради).

5.Ознайомлення з листами та інформаціями .

5.1. Щодо використання коштів, які надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва.

5.2. Щодо вступу до Національної академії.

5.3. Щодо надання послуг  КНП «Моршинською міською лікарнею» (Доп. Лілія Голко – керуюча справами).

6.Про порядок реєстрації та ветеринарно-санітарні вимоги до пасік відповідно до чинних законодавчих актів України. Дії при масовій загибелі бджіл (Доп.Іван Романович – заступник начальника управління – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Турківського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області).

7.Про заходи з державної підтримки галузі бджільництва (Доп.Ірина Дзондза – головний спеціаліст відділу економічного розвитку, сільського господарства, інфраструктури та захисту довкілля Турківської РДА).

8.Вплив пестицидів на навколишнє середовище (Доп. Людмила Костенко – провідний спеціаліст управління фіто санітарної безпеки Держпродспоживслужби у Львівській області).

9.Натуральні продукти бджільництва та їх застосування (Доп. Марія Надич – санітарний фельдшер відділу за дотриманням санітарного законодавства Турківського районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*