Відбувся семінар – навчання з головами, секретарями та бухгалтерами місцевих рад

images-4Сьогодні, 14 вересня, в залі засідань районної ради відбувся семінар – навчання з головами, секретарями та бухгалтерами місцевих рад. На семінарі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Розглянуто та обговорено наступні питання, а саме:

  1. Порядок призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний сезон 2016-2017 років( доповів Микола Гутначальник управління соціального захисту населення Турківської райдержадміністрації).
  2. Право власності на землю держави і порядок приватизації земельної ділянки (доповіла Галина Косоловичначальник відділу Держгеокадастру у Турківському районі).
  3. Про роботу Турківського бюро правової допомоги (доповіла Марія Яворська головний спеціаліст).
  4. Про ведення електронних закупівель (доповів Тарас Ситникначальник відділу тендерної політики департаменту економічного розвитку ).
  5. Про проведення перевірки достовірності відомостей, що подаються посадовими особами органів місцевого самоврядування щодо застосування заборон, передбачених Законом України «Про очищення влади» (доповіла Лілія Голкокеруюча справами районної ради).
  6. Про перелік посад з високим та підвищеним рівнем корупційних ризиків (доповіла Лілія Голко – керуюча справами  районної ради).
  7. Про електронне декларування (доповіли Андрій Москаль головний спеціаліст з правових питань та зв’язків з громадськістю.

Володимир Баган – головний спеціаліст із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної роботи, запобігання та виявлення корупції.

   8.Про конфлікт інтересів (ст.28 Закону України «Про запобігання корупції»  та ст.59 п.1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (доповів Андрій Москальголовний спеціаліст з правових  питань та зв’язків з громадськістю.

    9.Різне.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*