Відбувся районний фестиваль меду

Районний фестиваль меду відбувся в Розлучі, 8 вересня, на базі відпочинку «Альтана». День пасічника (день бджоляра) – професійне свято бджолярів, яке щорічно з 1997 року відзначається в Україні 19 серпня, згідно Указу Президента України №815/97. У цьому році з поважних причин на Турківщині його відзначення перенесено на 8 вересня, в рамках районного фестивалю меду.

Мета фестивалю – привернути увагу до нашого Бойківського краю, популяризувати природні та творчі здобутки, сприяти гостям та туристам отримати інформацію про Турківщину.

Цього року ми відновили це свято, в нас гостювали бджолярі Франківщини, Самбора. Більша кількість учасників говорить про те, що захід успішний і розвивається в правильному напрямку.

З вітальним словом виступив голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький, який привітав з святом бойків та нагородив кращих представників почесною грамотою Турківськоіі районної державної адміністрації. Також нагороджені учасники призами, які виготовлені бойківськими майстрами. Серед спонсорів був народний депутат України Андрій Лопушанський, від його імені помічник Ірина Кіра вручила путівки в санаторій м. Трускавець художнім колективам Нижня Яблунька, Рикова, Розлуча, а також Павлик Оксані, Надич Марії, Цуняк Лесі , учнівському та педагогічному колективам с. Розлуч та організаторам свята. Серед спонсорів виходець села Розлуч , Микола Яворський, агрооселя “Альтана”. На цьому урочистості було завершено, але свято продовжувалося аж до заходу сонця.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*