Відбувся прийом громадян керівниками правоохоронних органів

???????????????????????????????

У вівторок, 31 жовтня, під керівництвом голови райдержадміністрації Олександра Лабецького, за участі головного спеціаліста із взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації Володимира Багана, керівників правоохоронних органів: начальника Турківського відділення Самбірського відділу поліції ГУ НП у Львівській області Дмитра Роля та заступника керівника Самбірської місцевої прокуратури Романа Малиновського проведено спільний прийом громадян району.

Жителями району були порушені наступні питання, а саме: щодо спірних земельних питань; перевірити законність встановлення дорожніх знаків та дотримання правил паркування автомобілів в м.Турка; терміни проведення досудових розслідувань кримінальних справ та багато ін..

Під час особистого прийому громадянам було надано усні роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства стосовно порушених у зверненнях питань. Окремі питання потребують додаткового детального вивчення, тому їх подано на опрацювання у правоохоронні органи та структурні підрозділи райдержадміністрації.

Слід відмітити, що цього разу було значно менше в порівнянні з попередніми роками звернень та претензій  громадян до роботи правоохоронних органів району.

За результатами прийому громадян  голова районної державної адміністрації Олександр Лабецький дав ряд доручень.

???????????????????????????????

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*