ІІ Львівська обласна конференція ” Разом для дітей”

27331715_2284684718215698_8635122169257118884_n (1)

У четвер, 1 лютого, у м.Львові відбулася ІІ Львівська обласна конференція ” Разом для дітей”, в якій взяли участь заступники голів РДА, зокрема заступник голови Турківської райдержадміністрації Юрій Лило, начальники служби у справах дітей РДА (начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ірина Стебівка), голови ОТГ, представники благодійних фондів, представники департаменту освіти та інші. Відкрив конференцію Микола Кулеба – Уповноважений Президента України з прав дитини, заступник Міністра соціальної політики України Олександра Чуркіна, заступник голови Львівської обласної ради.

Мета заходу: об’єднання зусиль та напрацювання спільного бачення ГО, вищих навчальних закладів, влади, закладів, меценатів у реформі системи інституційного догляду та виховання дітей та створення послуг для підтримки сімей та дітей в громадах Львівщини. Ознайомлення з Національною стратегією на 2017-2026 року та обговорення плану дій на Львівщині у 2018 році, зокрема – отримання конкретних відповідей та алгоритму дій у впровадженні І етапу стратегії.

Організаторами заходу були Міністерство соціальної політики України, Уповноважений Президента з прав дитини, Львівська обласна державна адміністрація, БФ «Українська Галицька Фундація».

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*