Відбувся фінал Кубку пам’яті Героїв Майдану з футболу

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

10 травня, на День Матері у м. Турка,  на стадіоні «Карпати», відбувся фінал Кубку пам’яті  Героїв Майдану з футболу. У фіналі зійшлися команди «Дністер -Вовче»  та «Верхня  Яблунька». В основний час перемогу отримали  футболісти  команди  із  села  Верхня  Яблунька з рахунокм 2:1. Гравці з с.Верхня Яблунька  забили  перший  гол на 80 хвилині  матчу. Гравці з с.Вовче відігралися  після  навісу із  кутового на  85 хвилині. На  87  хвилині  Верхня  Яблунька  забила другий  гол та  стала  першим  переможцем  цього  турніру.

Ініціатором  турніру був голова  Турківської районної державної адміністрації Олександр Миронович Лабецький.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>