Відбулися заходи з нагоди відзначення Дня боротьби з СНІДом

В рамках акцій  «16 днів проти насильства»  та з нагоди відзначення Дня боротьби зі СНІДом відбулися профілактичні  заходи за ініціативою працівників Турківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  та  за участю  медичних працівників, працівників освіти в  навчальних закладах, загально – освітніх школах, закладах культури, під час проведення спортивних змагань. Це бесіди та лекції на теми: «Профілактика тютюнопаління,  наркоманії та  ВІЛ-  інфекції /СНІД  в молодіжному середовищі», «ВІЛ/СНІД – небезпечна хвороба людства»,  акції «Молодь  – за здоровий спосіб життя», розповсюдження рекламної продукції.  Проведено 31 груповий захід, якими охоплено близько 700 учасників. Найбільші заходи проведені в технічному ліцеї м.Турка та Боринському ліцеї народних промислів  смт. Бориня за участю фахівців із соціальної роботи,  медичних працівників  Турківської комунальної центральної районної  лікарні та Боринської комунальної  міської лікарні, в  навчально – виховних комплексах (м.Турка, смт. Бориня , Верхнє Висоцьке, Ільник, Вовче, Верхня Яблунька, Бітля),  загально –  освітніх школах (м. Турка, Яениця, Ластівка, Нижня Яблунька).

Проведено відео лекторій  для учнів  Турківського технічного ліцею за участю директора Турківського   районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Федорко та завідуючого  Турківської районної поліклініки   Миколи Яцкуляка, на якому було присутні близько 150 учнів.

Після відео лекторію відбулися індивідуальні  запитання учнів, консультації та поради.

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*