Відбулися скорботні заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів та 80-х роковин трагедії Голодомору 1932-1933 років

До Дня пам’яті жертв голодоморів 23 листопада 2013 року по бібліотеках-філіалах відбулися вечори-реквієми «Криваве клеймо 33».

Скорботні урочистості розпочиналися вступним словом ведучих-бібліотекарів та школярів. Здійснити мандрівку «чорними» сторінками минулого нашої країни допомогли також оформлені книжкові виставка «Чорні крила голодоморів над Україною».

Такі ж заходи проводились і по народних домах району. Учасники вечорів-реквіємів запалили свічки пам’яті та пом’янули хвилиною мовчання великомучеників нашої історії.

Ця трагедія забрала життя мільйонів наших земляків. В українських селах від голоду помирали і дорослі, і діти. Хіба можна уявити, що народ – хлібороб помирає від голоду? Ця трагедія ніколи не повториться. Наша пам’ять не дозволить нікому це зробити. Це наша історія. Ми не можемо викреслити її з нашої пам’яті. Ми не можемо це забути.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*