Відбулися поєдинки першого ігрового дня чемпіонату Турківського району з міні-футболу

загруженное (10)В неділю, 25 січня у спортивному залі Турківського НВК за участю першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Багана відбулися поєдинки першого ігрового дня чемпіонату Турківського району з міні-футболу.

Результати матчів:

Присліп 11-2 Ластівка

Присліп: Боцко М., Коренєв І., Семець І., Семець Ю., Бренько І., Бузуляк Ю.

Ластівка: Нагірнич В., Керелюс Ю., Маличкович В., Германчак Ю., Кушнір В.

Голи: Бузуляк Ю. (3), Ляхович М. (2), Бренько І. (4), Бренько Р. (2) – Нагірнич В. (2)
Н.Висоцьке 10-6 Вовче

Н.Висоцьке: Михайлечко В., Блистів М., Дяків Р., Негір В., Іжик В.

Вовче: Мотиль М., Касенич В., Дубіль Я., Вовчанський М.

Голи: Дяків Р. (4), Блистів М. (4), Іжик В. (1), Негір В. (1) – Вовчанський М. (5), Касенич В. (1)
Турка 9-4 Явора

Турка: Кузьмак Р., Федько М., Шалабавка М., Бабич О., Ільницький М., Ільницький О.

Явора: Матляк М., Швець М., Ковач І., Сокирко В., Тимошадченко, Юсипович Я., Старушкевич В.

Голи: Бабич О. (4), Федько М. (2), Ільницький О. (1), Ільницький М. (2) – Ковач І. (3), Сокирко В. (1)

 

Бориня 13-4 Ластівка

Бориня: Іванік Б., Волобуєв В., Рик С., Антонов Ю.

Ластівка: Нагірнич В., Керелюс Ю., Маличкович В., Германчак Ю., Кушнір В.

Голи: Волобуєв В. (3), Рик С. (6), Антонов Ю. (4), – Кушнір В. (1), Маличкович В. (1), Нагірнич В. (1), Германчак Ю. (1)

 

Явора 10-3 Вовче

Явора: Матляк М., Швець М., Ковач І., Сокирко В., Тимошадченко, Юсипович Я., Старушкевич В.

Вовче: Мотиль М., Касенич В., Дубіль Я., Вовчанський М.

Голи: Ковач І. (3), Сокирко В. (4), Юсипович Я. (2), Вовчанський М. (а/г) – Касенич В. (3)

 

Присліп 8-2 В.Яблунька

Присліп: Боцко М., Коренєв І., Семець І., Семець Ю., Бренько І., Бузуляк Ю.

В.Яблунька:  Кріль М., Кльоб І., Шукост К., Германович М.

Голи: Бренько І. (1), Бузуляк Ю. (3), Ляхович М. (4) – Германович М. (1), Шукост К. (1)

 

Н.Висоцьке 7-6 Ластівка

Н.Висоцьке: Михайлечко В., Блистів М., Дяків Р., Негір В., Іжик В.

Ластівка: Нагірнич В., Керелюс Ю., Маличкович В., Германчак Ю., Кушнір В.

Голи: Дяків Р. (3), Михайлечко В. (1), Негір В. (2), Блистів М. (1) – Нагірнич В. (4), Маличкович В. (1), Германчак Ю. (1)

Турка 5-0 Вовче (т.п.)

Бориня 5-8 В.Яблунька

Бориня: Іванік Б., Волобуєв В., Рик С., Антонов Ю.

В.Яблунька:  Кріль М., Кльоб І., Шукост К., Германович М.

Голи: Рик С. (2), Волобуєв В. (2), Антонов Ю. (1) – Германович М. (3), Шукост К. (2), Кльоб І. (3)

 

Присліп 10-5 Явора

Присліп: Боцко М., Бренько Р., Семець І., Семець Ю., Бренько І., Бузуляк Ю.

Явора: Матляк М., Швець М., Ковач І., Сокирко В., Тимошадченко, Юсипович Я., Старушкевич В.

Голи: Ляхович М. (4), Бренько І. (4), Бузуляк Ю. (1), Бренько Р. (1) – Швець М. (1), Старушкевич В. (3), Юсипович Я. (1)

 

Турнірна таблиця після першого ігрового дня:

Команда І В Н П РМ О
Присліп 3 3  0  0 29-9 9
Турка 2 2 0 0 14-4 6
Н.Висоцьке 2 2 0 0 17-12 6
В.Яблунька 2 1 0 1 10-13 3
Бориня 2 1 0 1 18-12 3
Явора 3 1 0 2 19-22 3
Ластівка 3 0 0 3 12-31 0
Вовче 3 0 0 3 9-25 0

 

 

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*