Відбулися поєдинки другого ігрового дня основного турніру Чемпіонату району з міні-футболу

images 12У неділю, 1 лютого у Турківському НВК під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Багана відбулися поєдинки другого ігрового дня основного турніру Чемпіонату району з міні-футболу. Змагання проводяться сектором молоді та спорту Турківської РДА.

Результати матчів:

Турка 22-2 Ластівка

Турка: Ільницький О., Федько М., Шалабавка М.,Бабич О., Ільницький М.

Ластівка: Нагірнич В., Керелюс Ю., Маличкович В., Германчак Ю., Кушнір В.
Голи: Федько М. (3), Шалабавка М. (6), Бабич О. (8), Ільницький М. (5) – Маличкович В. (1), Нагірнич В. (1)

Н.Висоцьке 10-6 В.Яблунька

Н.Висоцьке: Михайлечко В., Блистів А., Дяків Р., Негір В., Іжик В.

В.Яблунька: Кріль М., Шийка П., Кльоб І., Шукост К., Германович М.

Голи: Дяків Р. (4), Блистів А. (1), Негір В. (7) – Кльоб І. (2), Германович М. (3), Шукост К. (2)

Бориня 8-8 Явора

Бориня: Іванік М., Рик С., Кречківський О., Кречківський А., Квич О., Волобуєв В., Ісайчик І.

Явора: Матляк М., Швець М., Ковач І., Сокирко В., Тимошадченко, Юсипович Я., Старушкевич В.

Голи: Квич О. (6), Рик С. (1), Кречківський А. (1) – Ковач І. (2), Сокирко В. (2),Старушкевич В. (1), Швець М. (2), Кречківський О. (1-а/г)

Присліп 7-3 Вовче

Присліп:Боцко М., Коренєв І., Семець І., Ляхович М., Бренько І., Бузуляк Ю.

Вовче:  Мотиль М., Касенич В., Дубіль Я., Вовчанський М., Цебак Д., Дупіряк І.

Голи: Ляхович М. (4), Брнько І. (3) – Дупіряк І. (1), Касенич В. (1), Цебак Д. (1)

Турка 8-2 В.Яблунька

Турка: Ільницький О., Федько М., Шалабавка М.,Бабич О., Ільницький М.

В.Яблунька: Кріль М., Шийка П., Кльоб І., Шукост К., Германович М.

Голи: Бабич О. (3), Ільницький М. (2),Ільницький О. (2), Федько М. (1) – Шукост К. (2)

Н.Висоцьке 9-5 Явора

Н.Висоцьке: Михайлечко В., Блистів А., Дяків Р., Негір В., Іжик В.

Явора: Матляк М., Швець М., Ковач І., Сокирко В., Тимошадченко, Юсипович Я., Старушкевич В.

Голи: Негір В. (2),Дяків Р. (2), Блистів А. (1), Михайлечко В. (3) – Ковач І. (4), Швець М. (1)

Бориня 10-2 Вовче

Бориня: Іванік М., Рик С., Кречківський О., Кречківський А., Квич О., Волобуєв В., Ісайчик І.

Вовче:  Мотиль М., Касенич В., Дубіль Я., Вовчанський М., Цебак Д., Дупіряк І

Голи: Квич О. (4), Рик С. (1), Кречківський О. (2), Кречківський А. (3) – Цебак Д. (1), Касенич В. (1)

В.Яблунька 7-6 Ластівка

В.Яблунька: Кріль М., Шийка П., Кльоб І., Шукост К., Германович М.

Ластівка: Нагірнич В., Керелюс Ю., Маличкович В., Германчак Ю., Кушнір В.

Голи: Кльоб І. (1), Шийка П. (3), Германович М. (2), Шукост К. (1) – Маличкович В. (2), Нагірнич В. (2), Кушнір В. (1), Шукост К. (1-а/г)

Турка 9-4 Присліп

Турка: Ільницький О., Федько М., Шалабавка М.,Бабич О., Ільницький М.

Присліп: Боцко М., Бренько Р., Семець І., Ляхович М., Бренько І., Бузуляк Ю.

Голи: Ільницький М. (4), Бабич О. (3), Шалабавка М. (2) – Ляхович М. (1), Бренько І. (2), Бузуляк Ю. (1)

 

Турнірна таблиця після другого ігрового дня:

 

Команда І В Н П РМ О
Турка 5 5  0  0 53-12 15
Н.Висоцьке 4 4 0 0 39-25 12
Присліп 5 4 0 1 40-21 12
Бориня 4 2 1 1 36-22 7
В.Яблунька 5 2 0 3 27-40 6
Явора 5 1 1 3 32-39 4
Ластівка 5 0 0 5 20-60 0
Вовче 5 0 0 5 14-42 0

  Наступні поєдинки:

Неділя, 8 лютого
A-B Турка – Н.Висоцьке
C-D Бориня – Присліп
E-F В.Яблунька – Явора
G-H Вовче – Ластівка
A-C Турка – Бориня
B-D Н.Висоцьке – Присліп
E-G В.Яблунька – Вовче
F-H Явора – Ластівка
B-C Н.Висоцьке – Бориня

Бомбардири турніру:

Бабич О. Турка 24
Дяків Р. Н.Висоцьке 21
Ільницький М. Турка 21
Бренько І. Присліп 18
Негір В. Н.Висоцьке 17

 

Після завершення матчів відбудеться нагородження команд. А також будуть нагороджені гравці в таких номінаціях: кращий воротар, кращий бомбардир та кращий гравець.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*