Відбулися фінальні змагання ХХІ Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців

Впродовж 23 – 28 вересня в Ужгороді тривали фінальні змагання ХХІ Всеукраїнської Спартакіади серед збірних команд державних службовців.

У змаганнях з 5 видів спорту (футзал, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки) взяли участь близько 350 держслужбовців у складі 20 команд з областей України.

Збірна команда Львівської області складалась з 22 спортсменів – представників податкової, митної, казначейської служб, пенсійного фонду, Турківської, Самбірської та Перемишлянської РДА.

У загальному заліку збірна команда Львівської області посіла 2 командне місце, поступившись збірній Хмельницької області.

У скарбничці львівської команди 5 медалей, зокрема: Галина Жигайло з Миколою Беля вибороли друге командне місце у змаганнях з настільного тенісу, Галина Жигайло посіла третє місце у змаганнях з настільного тенісу серед жінок.

Бронзову медаль з шашок здобув Богдан Москаль, до слова це його сьома особиста медаль на останніх семи Всеукраїнських спартакіадах (2 золоті, 2 срібні та 3 бронзові). Богдан Москаль з Оленою Біленькою у змаганнях з шашок посіли третє командне місце.

Волейболісти, вперше за всі роки спартакіад держслужбовців України, вибороли третє місце.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>