Відбулися фінальні матчі кубка району з футболу

20 жовтня на міському стадіоні «Карпати» м.Турка відбулися фінальні матчі кубка району з футболу на призи газети «Бойківщина».

У півфінальних матчах змагалися команди:

1.  с. Н.Висоцьке – с.Бітля з рахунком 1:0;

2.  м.Турка – с.Турочки з рахунком  2:0 .

У фінальному поєдинку  змагалися команди м.Турка та с.Н.Висоцьке. В основний час переможців не було виявлено,  матч закінчився з рахунком 0:0. А в серії післяматчевих  пенальті сильнішою була команда м.Турка, яка перемігши з рахунком 5:4 стала чемпіоном Турківськогоо району з футболу 2013 року.

Нагородження команд проводили: заступник керівника апарату – начальник відділу організаційно – кадрової роботи Турківської райдержадміністрації  Богдан  Москаль, редактор газети «Бойківщина»  Василь Васильків та завідувач сектору з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Віталій Михайлечко.

Команда – переможець була нагороджена кубком, медалями  та грамотами, а решта учасників – медалями за участь у турнірі та грамотами.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*