Відбулись зустрічі з місцевими підприємцями району

20160907_142357У середу, 7 вересня,  робоча група   в складі   заступника голови райдержадміністрації  Юрія Лила,  начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Тетяни Курус, завідувача сектору доходів і зборів фізичних осіб Турківського відділення Самбірської ОДПІ Івана Рибчича, головного спеціаліста відділу доходів фінансового управління  райдержадміністрації Ігоря Тисовського та дільничного інспектора поліції здійснила виїзд у Комарницьку, Нижньовисоцьку, Риківські  сільські  ради та в смт.Бориня, де відбулись зустрічі з місцевими підприємцями.

20160907_115453Основна мета виїзних зустрічей – проведення роз’яснювальної  роботи з суб’єктами підприємницької діяльності щодо дотримання вимог чинного законодавства по виплаті заробітної плати, своєчасності виплати та повноти сплати податків і зборів, легального використання найманої робочої сили, а також легалізації підприємницької діяльності та здійснення торгівлі акцизними товарами.20160907_13033520160907_130345

Присутнім підприємцям було надано роз’яснення що здійснювати торгівлю акцизними товарами можна  тільки за наявності ліцензії. А також було звернуто увагу про відповідальність у випадку порушення правил торгівлі акцизним товаром.

Під час зустрічей наголошено  на важливості сплати податків у місцеву сільську казну, адже достатнє наповнення бюджету значно збільшує можливості для вирішення соціально-економічних проблем місцевої громади.

Підводячи підсумки виїзних співбесід,  заступник голови райдержадміністрації озвучив спільне рішення щодо активізації комунікації громадських організацій, приватних підприємців, органів місцевого самоврядування з органами  державної виконавчої влади з метою ефективного вирішення соціальних та економічних проблем населених пунктів.

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*