Відбулись урочистості з нагоди Дня Захисника України

З метою вшанування бойового подвигу, самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій, належного відзначення Дня захисника України сьогодні, 12 жовтня, в актовій залі Турківської музичної школи проведено урочисте зібрання та святковий концерт з нагоди 76 річниці від дня заснування Української Повстанської Армії та Дня захисника України, за участі керівництва району, помічника народного депутата України Андрія Лопушанського Ірини Кіри, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників установ, організацій району, учасників АТО та представників громадських організацій району. Захід розпочали з Гімну України та хвилини мовчання. 

З вітальним словом виступив заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило. «Свято Покрови Пресвятої Богородиці – одне із найшанованіших українським народом християнських свят. Глибоко символічним є і те, що на цей день припадає ще одна яскрава сторінка нашої легендарної історії – 76 річниця від дня заснування Української Повстанської Армії та Дня захисника України.

Подвиг захисників України — це та велика і велична правда історії, яку нікому і ніколи не вдасться спотворити і перекреслити. Це – постійна школа виховання молоді, взірець реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.

Висловлюю вам глибоку вдячність за мужність, звитягу та самовіддану працю в ім’я миру і нашого майбутнього. Бажаю вам, вашим рідним та близьким здоров’я, добра, щасливих і довгих літ» – зазначив у своєму виступі Юрій Лило.

З вітальним словом виступила помічнк народного депутата України Андрія Лопушанського Ірина Кіра.

Опісля відбувся святковий концерт за участі художніх колективів району.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*