Відбулося засідання XXХVІІ позачергової сесії Турківської районної ради VІI скликання

Відповідно до статей 46 і 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сьогодні, 12 березня, відбулося засідання XXХVІІ позачергової сесії Турківської районної ради VІI скликання. В роботі сесії взяв участь голова Турківської райдержадміністрації Віталій Бабяк. Також на сесію запрошені депутати районної ради, депутати Львівської обласної ради, голова, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, голови місцевих рад району, керівники підприємств, установ і організацій району, представники громадсько-політичних організацій та засобів масової інформації. На порядку денному розглянуто наступні питання, а саме:

  1. Про причини відсутності депутатів районної ради на ХХХVІ сесії Турківської районної ради VІІ скликання.
  2. Про усунення порушень за результатами експертизи рішення ХХХV сесії VІІ скликання №722 від 20.12.2019 року «Про районний бюджет Турківського району на 2020 рік».
  3. Про внесення змін до районного бюджету Турківського району на 2020 рік».
  4. Про внесення змін до рішення ХХХV сесії VІІ скликання №723 від 20.12.2019 року «Про Програми розвитку установ і організацій Турківського району на 2020 рік».
  5. Про розподіл вільних залишків коштів районного бюджету Турківського району по загальному фонду, які склалися станом на 01 січня 2020 року.
  6. Про розподіл субвенції районного бюджету в рамках Програми «Розвиток комунальних доріг Турківського району на 2020 рік».
  7. Про безоплатну передачу майна районної комунальної власності.
  8. Про передачу коштів із загального фонду до бюджету розвитку спеціального фонду районного бюджету.
  9. Різне.

По закінченню засідання сесії депутатами районної ради прийнято відповідні рішення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*