Відбулося засідання районної Координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ-інфекції/СНІДу та туберкульозу

Сьогодні,  25 листопада 2013 року  відбулося засідання районної Координаційної ради з питань запобігання поширення ВІЛ-інфекції/СНІД та туберкульозу при Турківській райдержадміністрації

під головуванням заступника голови  райдержадміністрації Оксани Манюх. На засіданні Ради висвітлювалися питання  про роботу районної Коориднаційної ради по виконанню  заходів районної стратегічної програми з  питань запобігання поширення ВІЛ-інфекції/СНІД та туберкульозу на  2010 – 2015  роки  у 2013 році.

Були  прийняті пропозиції, а саме:

Інформацію про роботу районної Координаційноїради  у  2013 році прийнято до відома  роботу  за 2013 рік вважати задовільною. Крім того вирішено покращити  роботи кабінету «Довіра» з питань добровільного консультування та тестування на ВІЛ/СНІД серед населення та  особливо груп ризику; активізувати профілактично – просвітницьку роботу з питань  запобігання ВІЛ/СНІДУ та туберкульозу за участю медичних  та соціальних працівників у трудових колективах району; з клопотанням звернутися до сесії Турківської районної ради про виділення коштів на закупівлю швидких тестів у 2014 році; бльше висвітлювати заходи з питань ВІЛ/СНІДУ в засобах масової інформації.

Також були прийняті заходи по відзначенню Дня боротьби зі СНІДОМ та погоджено план основних питань роботи районної Координаційної ради на 2014 рік.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*