Відбулося засідання оргкомітету з питань проведення Всеукраїнського турніру «Диво-шашки у сніжних Карпатах»

Сьогодні, 26 грудня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила відбулося засідання оргкомітету з питань проведення Всеукраїнського турніру «Диво-шашки у сніжних Карпатах», який відбудеться з 10 по 14 січня 2020 року в приміщенні Турківського НВК. Цей турнір включений Міністерством молоді та спорту до Єдиного календарного плану спортивних змагань України на 2020 рік.

Організаторами турніру крім відділу освіти та сектору молоді та спорту Турківської РДА є Львівська обласна федерація шашок (президент Іван Ільницький). Підтримують турнір львівські фірми «Ніка Захід» (директор Дмитро Смуток), «Єврологістика» (директор Ігор Шуптар) та благодійний фонд «Милосердя» (голова Мирослава Калинич).

Підтвердження на участь у турнірі вже дали команди з Києва, Вінницької, Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Житомирської, Закарпатської, Тернопільської областей та гості з м.Бендери (Молдова) та Польщі на чолі з президентом федерації шашок Лешеком Петліцьким. Вік учасників командного турніру 2007 р.н. та молодші. Для учасників попередніх років віком старше 14 років (2000 р.н. та молодші) буде організовано додатковий особистий турнір.

Юрій Лило дав доручення керівникам відділу освіти та молоді і спорту райдержадміністрації( О.Манюх, В.Поточний) здійснити заходи по проведенню на високому організаційному рівні у м. Турка цих дитячих змагань та використати їх з метою пропаганди туристичної привабливості району в зимовий період. Учасники зможуть відвідати музей «Бойківщина», прикордонну заставу в с.Сянки, спортивну базу Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, кататись на лижах і санках, оглянути районний конкурс вертепів, а також взяти участь у щедруваннях на Старий Новий Рік.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*