Відбулося засідання оргкомітету проведення Дня пам’яті та примирення і 71 -ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9999999Сьогодні, 4 травня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила за участі голови районної ради Володимира Лозюка відбулося засідання оргкомітету проведення Дня пам’яті та примирення і 71 -ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В засіданні взяли участь члени оргкомітету, громадські активісти району.

Збір представників владних структур та громадськості району  – перед статуєю Матері Божої 8 травня о 13.30 год.  Опісля на міському кладовищі у райцентрі розпочнуться заходи із відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Під час заходу відбудеться покладання квітів  до могил та до меморіалу.  Священики відслужать панахиду за жертвами Другої світової війни та за загиблими учасниками АТО.

На територіях місцевих рад також відбудуться тематичні заходи, панахиди за полеглими та молебні за захисниками України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*