Відбулося засідання оргкомітету проведення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

20140507152641_1462356246_468x340_3_0Сьогодні, 6 травня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила відбулося засідання оргкомітету проведення  Дня пам’яті та примирення і 71 -ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Збір представників владних структур та громадськості району  – перед статуєю Матері Божої 8 травня о 13.30 год.  Опісля на міському кладовищі  розпочнуться заходи із відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Під час заходу відбудеться покладання квітів  до могил та до меморіалу.  Священики відслужать панахиду за жертвами Другої світової війни та за загиблими учасниками АТО.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*