Відбулося засідання круглого столу з питань соціального захисту людей з інвалідністю

З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю, сьогодні, 2 грудня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила відбулося засідання круглого столу з питань соціального захисту людей з інвалідністю. Розпочав роботу засідання заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, який відзначив, що люди цієї категорії перебувають під особливою увагою з боку держави, а також відповідних структурних підрозділів виконавчої влади, і необхідно робити все можливе, щоб вони відчували себе повноправними, потрібними суспільству і своїм родинам.

Начальник управління соціального захисту населення Микола Гут зазначив, що управлінням здійснюється облік дорослих та дітей з особливими потребами, які мають право на безоплатне забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації; здійснює роботу з оформлення документів для визначення права осіб з обмеженими можливостями на безоплатне та пільгове забезпечення санаторно-курортними путівками; здійснює направлення до реабілітаційних установ; здійснює виплату грошових компенсацій, передбачених законодавством України та багато іншого.

В ході засідання всі запрошені мали можливість висловити свою думку та окреслити коло питань, які потребують першочергового вирішення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*