Відбулося засідання круглого столу з питань щодо погашення заборгованості перед Пенсійним Фондом України для забезпечення своєчасної виплати пенсії

11 грудня в райдержадміністрації відбулося засідання «круглого столу» під головуванням  заступника голови районної державної адміністрації Оксани Манюх з питань щодо погашення заборгованості перед Пенсійним фондом України для забезпечення своєчасної виплати пенсій за участю начальника управління Пенсійного фонду України в Турківському районі Олени Юсипович, начальника відділу державної виконавчої служби Турківського районного управління юстиції Віктора Максимовича, завідувача сектору доходів і зборів Турківського відділення Самбірської ОДПІ Любові Волчанської. На засідання  були запрошені фізичні особи – підприємці – боржники.

З вступним словом до присутніх звернулася  Оксана Манюх, яка зазначила, що приводом для зустрічі, стала необхідність обговорення питання щодо вжиття невідкладних заходів та посилення контролю за погашенням заборгованості із внесків та наповненням бюджету Пенсійного фонду, оскільки за цим стоїть виконання основної функції – своєчасної виплати пенсій жителям району.

Питання виплати пенсій є на постійному контролі Президента України. Так, за словами Глави держави, за три роки реальні  доходи громадян зросли на 39%, реальна зарплата – майже на 59%, а середній розмір пенсії  – на 42%. Крім  того, з 2010 року учетверо зменшилась кількість тих,  хто отримує пенсію менше 1000 гривень, у 2012 році було осучаснено пенсії  майже 13 мільйонів українців.

Як проінформувала начальник управління Пенсійного Фонду Олена Юсипович, станом на 11 грудня 2013 року обсяг існуючої заборгованості до бюджету Фонду склав понад 22 тис.грн. Додала, що уся сума боргу охоплена примусовими заходами стягнення.

За результатами засідання прийнято рішення щодо подальшої співпраці, спрямованої на забезпечення погашення боргів із внесків та наповнення бюджету Пенсійного фонду України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*