Відбулося засідання круглого столу з нагоди Всесвітнього дня дитини

Традиційно в Україні 20 листопада відзначається День спільних дій в інтересах дітей – день прийняття Конвенції ООН про права дитини. В цей день відзначається Всесвітній день дитини.

Відповідно до цього міжнародного документа реалізується державна політика, що має на меті покращення становища дитячого населення в Україні, зокрема, зменшення числа дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, потерпають від насильства та скрути.

Останніми роками Президентом України Віктором Федоровичем Януковичем на державному рівні здійснено низку кроків, спрямованих як на вдосконалення законодавства, так і на практичну діяльність органів виконавчої влади різного рівня щодо закріплення і дотримання принципів і норм Конвенції ООН про права дитини.

На реалізацію кожною дитиною своїх прав на освіту, охорону здоров’я, відпочинок, проживання у родині спрямовані і нові соціальні ініціативи Глави держави В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України».

Сьогодні, з нагоди відзначення Всесвітнього дня дитини, в кабінеті заступника голови районної державної  адміністрації Оксани Манюх, відбулося засідання круглого столу за участю представнів  служби  у справах дітей, відділу освіти, управління соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді.

Заступник начальника служби у справах дітей  Марія Лило доповідала про те, що на сьогоднішній день значна увага з боку держави  приділяється такій категорії дітей, як діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.  Щороку від 7 до 10 тисяч дітей втрача­ють батьків тільки внаслідок позбавлення батьківських прав.

Сімейними формами виховання на сьогоднішній день є усиновлення, опіка (піклування), прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. В районі функціонують 2 прийомні сім’ї, в яких  виховуються 4 дітей, позбавлених батьківського піклування. Також, в районі функціонує дитячий будинок сімейного типу, в якому виховується 6 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом 2013року в районі  сиротами стали 8 дітей. Порівняно з 2011 та 2012 роками в районі кількість дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування не зменшується. Станом на 01.11.2013р.на первинному обліку перебуває 73 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З них 50 дітей проживають в сім’ях опікунів, піклувальників, 2 – в прийомній сімї, 3 – в ДБСТ, 3 – в сім’ях громадян, 6 – в школах – інтернатах, 8 – в дитячих будинках, створеними релігійними організаціями.

Планується придбати житловий будинок для 3 дітей, позбавлених батьківського піклування, в яких згорів будинок. 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*