Відбулося засідання круглого столу на тему: «Проведення заходів по відзначенню 500 річчя Реформації у Турківському районі»

DSC_09732 березня, в приміщенні Турківського районного центру зайнятості відбулося засідання круглого столу на тему: «Проведення заходів по відзначенню  500 річчя Реформації у Турківському районі». В роботі круглого столу взяли участь заступник голови райдержадміністрації Юрій Лило, представники протестантських церков району, священнослужителі УПЦ Київського патріархату, вчителі християнської етики, представники соціальних служб району, громадські організації та ЗМІ.

Було продемонстровано документальний фільм про історії виникнення та розвиток протестантсько-християнського руху та реформації  в Західній Європі. Також обговорено сучасний стан Євангельських  церков та їхнє місце в житті району.

Також намічено план спільних заходів у сфері виховання молоді, соціального захисту та профілактичної роботи для подолання випадків алкоголізму, наркоманії. Присутні мали можливість обговорити план заходів по організації та відзначенню у Турківському районі 500 річчя Реформації, який затверджено відповідно розпорядження голови РДА .

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*