Відбулося засідання круглого столу керівників гуртків Турківського Будинку дитячо – юнацької творчості

19 листопада, відбулося   засідання круглого столу керівників гуртків Турківського Будинку дитячо – юнацької творчості (БДЮТ) щодо збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів (центрів, гуртків, секцій) за участю  керівника апарату райдержадміністрації Мирона Бойка.

Директор БДЮТ Софія  Багай відмітила, що в  будинку налічується  30 гуртків,  в яких займається 637 учнів (308 в селі, 329 в місті). Педагоги організовують роботу з дітьми та юнацтвом за принципом добровільності видів діяльності за інтересами.  До навчання у Будинку дитячої та юнацької творчості залучаються вихованці, учні, слухачі віком від 5 до 18 років. Заклад є комплексним, тобто організовує роботу за різними напрямками позашкільної освіти (художньо-естетичним, туристсько-краєзнавчим, історико-краєзнавчим, еколого-натуралістичним, науково-технічним).

За підсумками засідання Мирон Бойко подякував колективу за плідну роботу, що залучають дітей до різноманітних гуртків в позашкільний час, що сприяє виконанню програми  Президента України В.Ф.Януковича «Діти – майбутнє України», яка передбачає  підвищення рівня охоплення позашкільною освітою до 70% дітей.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*