Відбулося засідання координаційної ради з питань туризму

14 квітня 2016 року о 15.00 відбулося засідання координаційної ради з питань туризму в голови Турківської райдержадміністрації за участю : П.Косочевича, В.Кузьмина, М.Михайлика, П.Зборовського, В.Земана, Я.Тирик, М.Повханич, В.Поточного, Б.Москаля, Б.Комарницького , М.Семків, Н.Гошівської,  де було обговорено питання  розроблення туристичного шляху «Руська путь», щодо розгалуження та можливого доповнення цікавими  та історичними місцями для туристів . Кожен з присутніх висловив свою думку та вніс пропозиції.

Тому вирішили пройти туристичним   шляхом і вивчити його більш детально. Для  цього буде сформована група, на чолі з Олександром Лабецьким та всіма бажаючими, які зможуть оцінити туристичний маршрут в реальності та побачити красу нашого краю наяву. Такий похід заплановано на 14 квітня 2016 року.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*