Відбулося засідання Координаційної ради з питань соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах

1117 вересня, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Оксани Манюх відбулося засідання Координаційної ради з питань соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах. На засіданні присутні члени Координаційної ради. Розглядалися такі  питання, а саме:

–  зняття з соціального супроводу сімей, які  перебували в складних життєвих обставинах;

– взяття на соціальний супровід  сімей, на даний час  опинилися в складних життєвих обставинах та сімей,   які  прибули на тимчасове проживання в наш район з Луганської та Донецької областей,  потребують  допомоги. По даних питаннях  доповідала директор Турківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Федорко. За поданням службових записок та звітів про проведену роботу з сім’ями фахівцями із соціальної роботи знято з соціального супроводу з позитивним результатом 33 сім’ї, з негативним – 3 сім’ї, з однією сім’єю вирішено продовжити соціальний супровід на 3 місяці через невиконання умов Договору про співпрацю. Сім’ї, які знаті з негативним результатом, занесені до  банку даних сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах  для продовження   подальшої роботи з сім’ями фахівцями Центру.

23 сім’ї взято на соціальний супровід, які тимчасово опинилися в складних життєвих обставинах та сімей,  тимчасово проживають на території району  з Донецької, Луганської областях та потребують допомоги. З них: 8 сімей – опинилися в складних життєвих обставинах; 2 сім’ї, члени родин, які на даний час перебувають в зоні АТО;  13 сімей –  прибули на тимчасове проживання  з Луганської та Донецької областях.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*