Відбулося засідання координаційної ради з питань соціального супроводу дітей, які опинилися в кризовій ситуації

Изображение 35716 квітня, під головуванням заступника голови районної державної  адміністрації  Оксани Манюх за участю директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірини Федорко, відбулося засідання координаційної ради з питань соціального супроводу дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Під час  засідання розглядалось  питання  про зняття з соціального супроводу 24 сімей, які перебували складних життєвих обставинах протягом  певного часу. Про здійснення соціального супроводу цих сімей, доповідала директор Іриа Федорко, яка зупинилася по кожній сім’ї, що було зроблено фахівцем із соціальної роботи по виводу сім’ї з кризи.

З них 4 сім’ях частково кризова ситуація так і залишилась. Це в основному не повноцінне виконання батьківських прав у вихованні дітей та підтримка  сім’ї, де необхідна  допомога дітям – інвалідам у лікуванні. Ці сім’ї й надалі перебуватимуть на обліку в Центрі для повного подолання кризової ситуації.

А також розглядалося питання про взяття на облік 1 сім’ю, яка опинилася в кризовій ситуації і потребує негайного стороннього втручання та соціальної підтримки.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*