Відбулося засідання координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми

11 29 березня відбулося засідання координаційної ради з питань протидії торгівлі людьми. В засіданні взяли участь заступник керівника апарату-начальник організаційного відділу райдержадміністрації Богдан Москаль, члени координаційної ради.

В ході засідання розглядалися питання про затвердження заходів щодо протидії торгівлі людьми на 2016-2017 роки.

На засіданні зазначено, що структурні підрозділи виконавчого органу активно працюють в напрямку профілактичної роботи щодо попередження торгівлі людьми. У всіх загальноосвітніх навчальних закладах оформлено стенди з питань торгівлі людьми, виготовляється та розповсюджується роздатковий матеріал щодо попередження торгівлі людьми.

Також проводяться скринінгові дослідження рівня обізнаності учнів з питань протидії торгівлі людьми. В куточках психолога розміщено поради: «Торгівля людьми – навчись себе захистити» та інформаційно-роз‘яснювальні матеріали з питань законодавства про працю та соціальне страхування на випадок безробіття, працевлаштування за кордоном на профорієнтаційних стендах. Також, по загальноосвітніх навчальних закладах проведено: години спілкування «Попередження торгівлі людьми», «Скажи «стоп» торгівцям людьми», анкетування «Запобігання торгівля людьми».

В районній бібліотеці для дорослих проведено тренінг «Попередження торгівлі людьми», бесіду-діалог «Сучасне рабство. Торгівля людьми», а в районній бібліотеці для дітей проведено: бібліотечний урок «Школа прав дитини», перегляд літератури «Хай щастю дитини не буде кінця», бесіду-діалог «Людина народжується для щастя і волі».

За результатами засідання Координаційної ради були дані відповідні доручення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*