Відбулося засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху

DSCN4637

16 вересня, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Володимира Багана відбулося  засідання Координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

На засіданні було розглянуто питання щодо контролю вулично-дорожньої мережі біля навчальних закладів та маршруті шкільних автобусів. Також особлива увага зверталася на ліквідацію ямковості дорожнього покриття, відновлення необхідних дорожніх знаків «Діти», «Пішохідний перехід» та «Обмеження швидкості».

За результатами Координаційної ради  дано відповідні  доручення, а саме:

– сектору житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури районної державної адміністрації – звернутися з листом в службу автомобільних доріг у Львівській області про виділення коштів для виготовлення та встановлення дорожніх знаків «Діти», «Пішохідний перехід» та «Обмеження швидкості»;

– Турківській міській раді – поновити горизонтальну розмітку «зебра» та встановити відповідні дорожні знаки на вулицях міста.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*