Відбулося засідання Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

???????????????????????????????Сьогодні, 16 грудня, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Лабецького відбулося засідання Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей. В засіданні взяли  участь члени Координаційного центру, Микола Коноваленко, Євген Стерляніков – учасники АТО. Обговорено питання передбачення в районному бюджеті на 2016 рік кошти на програму забезпечення твердим паливом та реабілітацію учасників АТО; DSCN6539щоденно подавати голові райдержадміністрації інформацію щодо постановки на облік учасників АТО та про їх звернення з проблемних питань; прискорити процес виготовлення (коригування) генеральних планів населених пунктів та пошуку нових кварталів забудови з метою надання земельних ділянок під будівництво учасникам АТО; з метою патріотичного виховання учнів залучати на виховні години та уроки основ захисту Вітчизни в загальноосвітні школи учасників АТО; забезпечити дровами учасників АТО; сільським головам подати пропозиції щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО; відносно відкриття соціальної аптеки в місті Турка; створення стенду та кімнати бойової слави в приміщенні райдержадміністрації.

По закінченню наради голова райдержадміністрації Олександр Лабецький запевнив, що районна влада буде і надалі приділяти увагу наданню допомоги учасникам АТО та їхнім сім’ям, але одночасно буде вимагати від керівників структурних підрозділів результативної роботи.

Також очільник району наголосив, що кожної середи на 10.00 год. на ці наради будуть запрошені крім учасників АТО представники  інших громадських організацій.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*