Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській РДА.

DSCN7834 У четвер, 27 квітня, під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Юрія Лила, за участі членів комісії відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Турківській РДА. На порядок денний було винесено 3 питання, а саме:

  1. Розгляд заяви від 13.04.2017 року, жителя с.Н.Висоцьке Турківського району щодо визначення місця проживання малолітнього сина 2013 року народження. Доповіла: Лило Марія Василівна – заступник начальника служби у справах дітей, секретар комісії з питань захисту прав дитини, яка розказала про проведення бесіди з заявником. Заявник на засідання комісії не з’явився, хоча був повідомлений належним чином. DSCN7835На даний час дитина проживає з своєю матір’ю.  Під час обстеження умов проживання сім’ї встановлено: є всі належні умови для виховання та розвитку дитини. Також запросили для бесіди відповідачку ( матір дитини). Члени комісії обговорили з нею про її доходи, місце проживання, про її дії щодо розірвання шлюбу, ставлення  її батьків до її вибору та інше.

Дану заяву члени комісії розглянули і вирішили: залишити заяву без розгляду.

  1. Розгляд листа від 14.04.2017року Турківського районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. Доповіла: Павлик Марія Миколаївна – начальник відділу соціальної роботи, яка розказала про сім’ю, що перебувала під соціальним супроводом та була знята з негативним результатом.

Члени комісії дане питання обговорили і вирішили: службі у справах дітей взяти сім’ю на профілактичний облік як таку, яка опинилася у складних життєвих обставинах,  жителів с.Шандровець Турківського району.

  1. Перегляд індивідуальних планів соціального захисту дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, а саме : провести перегляд на 1 дитину, позбавлену батьківського піклування та затвердити на 2 дітей – сиріт.

Члени комісії розроблені індивідуальні плани соціального захисту дитини – сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування розглянули та затвердили.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*